הובלת דירה | הובלות דירה

boxesInCorner 300x187 הובלת דירהתחום העיסוק המרכזי של גיא הובלות הוא הובלת דירות . לגיא הובלות וותק וניסיון רב בהובלת דירות והתמחות בהובלת דירות ובתים פרטיים במרכז הארץ.

אמינות ושרות אישי בהובלת דירה

משלב הצעת המחיר אנו מספקים לקהל לקוחותינו שירות אישי, מקצועי ואמין. אנו נשמח לענות על כל שאלה שלכם לגבי הובלת דירה ובתיאום איתכם נוכל להגיע לביתכם ולספק לכם הצעת מחיר מדויקת עבור שירותי הובלות דירה בהתאמה אישית, ככלל בהובלת דירה מומלץ להתייעץ קודם עם מוביל מקצועי להיפגש ולבחון את התכולה בדירה, מיקום, קומה, מעלית וכו…
בנוסף נוכל לייעץ לכם על צרכים מיוחדים להובלה שלכם כגון מנוף, אריזה, פירוק והרכבת רהיטים ועוד, היעוץ עבור ההובלה הוא כמובן ללא תשלום או התחיבות מצדכם.


לבחור בחברה עם ניסיון בהובלות דירה

גיא הובלות הוא שם ידוע בתחום הובלת דירות באזור המרכז ומירב העבודה שלנו מגיע מהמלצות של לקוחות שהיו מרוצים מרמת השירות הגבוהה ,היחס האישי וההובלה המקצועית בפעול, וממליצים עלינו בחום לחברים, שכנים, מכרים ואף למקום העבודה שלהם. הפירסום מפה לאוזן שאנו זוכים לו הוא הנכס היקר ביותר שלנו ומתבסס על ניסיון אמיתי של לקוחות, אנו מוכירים זאת ולכן תמיד נעשה את המיטב על מנת לספק לכם חווית הובלות דירה נעימה, מהירה ובטוחה.
חשוב לזכור שלא בהכרח ההצעה הזולה ביותר שתקבלו היא ההצעה הטובה ביותר וייתכן כי בסופו של דבר תיאלצו לשלם יותר על נזקים או חלילה בעיות אחרות שצצו בשטח.


הובלת דירה עם צוות מקצועי

גיא הובלות מעסיקים צוות הובלות קבוע, מהימן ומיומן אשר מטרתו היא העברת תכולת הדירה שלכם באופן בטוח, יעיל ומקצועי. אנו מקפידים על אדיבות, כבוד ויחס אישי לקוחותינו, בכל שלב של ההובלה, מרגע הפנייה הראשונה, ועד לפריקת אחרון החפצים.

קבל הצעה להובלה

באופן מיידי בטלפון 052-2328731
  או לחץ על קבל הצעה להובלה